Centrum Medyczne Damiana

Centrum Medyczne Damiana od ponad 20 lat dba o zdrowie swoich pacjentów. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w leczeniu posiadamy ugruntowaną pozycję na rynku prywatnych usług medycznych.

Świadczymy kompleksowy zakres usług w siedmiu specjalistycznych przychodniach na terenie Warszawy; konsultacje lekarskie, badania diagnostyczne (laboratoryjne i obrazowe), szczepienia profilaktyczne oraz medycynę estetyczną.

Posiadamy nowoczesne Centrum Rehabilitacji, w którym  zapewniamy rehabilitację pourazową, pooperacyjną i neurologiczną dla dzieci i dla dorosłych.

W Szpitalu Damiana, wykonujemy procedury operacyjne i zabiegowe w ramach  Oddziału Pobytu Dziennego, Oddział Diagnostyczno-Zabiegowy. Posiadamy również pierwszy prywatny Oddział Położniczy w Warszawie.

 

wałbrzyska 44

 

PRZYCHODZNIE SPECJALISTYCZNE

W naszych przychodniach na terenie Warszawy zapewniamy kompleksowy i szybki dostęp do lekarzy ponad 70 specjalizacji. Wykonujemy badania medycyny pracy, konsultują lekarze medycyny sportowej, podróży oraz rehabilitacji. Posiadamy poradnię genetyczną, medycyny podróży, sportowej oraz szczepienia dla dorosłych. Oprócz tego oferujemy szczepienia, zabiegi ambulatoryjne oraz badania laboratoryjne.

 

CENTRUM REHABILITACJI

To nowoczesny kompleks rehabilitacyjny, w którym oferujemy kompleksowy zakres świadczeń rehabilitacyjnych dla dzieci i dorosłych. Specjalizujemy się w rehabilitacji ortopedycznej, pourazowej i neurologicznej dla dorosłych i dzieci. Nasz zespół doświadczonych lekarzy specjalistów oraz fizjoterapeutów pomaga w odzyskaniu sprawności ruchowej. Polecamy również wyspecjalizowanych fizjoterapeutów dziecięcych, prowadzących rehabilitację metodami NDT Bobath, Vojty, PNF, integracji sensorycznej.

centrum-rehabilitacji

 

CENTRUM ZDROWEJ SKÓRY

To placówka specjalizująca się w medycynie przeciwstarzeniowej , w tym medycynie estetycznej. W sposób holistyczny oceniamy stan zdrowia oraz wygląd skóry naszych pacjentów.

Centrum Zdrowej Skóry jest odpowiedzią na oczekiwania osób, które potrzebują długotrwałych, doskonałych rezultatów zabiegów medycyny estetycznej, przy tym w pełni bezpiecznych dla zdrowia, bowiem osiąganych pod okiem najlepszych specjalistów – autorytetów w dziedzinie medycyny. Tak unikalnie szerokie spojrzenie na stan zdrowia i wygląd skóry wyróżnia się na rynku usług medycyny estetycznej. Wytycza nowe standardy terapii anti-aging i zmienia sposób ich postrzegania, ponieważ dalece wykracza poza zabiegi przeciwstarzeniowe.

centrum-zdrowej-skory

 

SZPITAL DAMIANA

Szpital Damiana został otwarty w 1994 roku jako pierwszy prywatny szpital w Warszawie.
Znajduje się w nim Oddział Położniczy, Oddział Diagnostyczno-Zabiegowy oraz Oddział Pobytu Dziennego

Szpital Damiana1

 

JAKOŚĆ W CENTRUM MEDYCZNYM DAMIANA

Oferowana przez nas opieka spełnia najwyższe standardy jakości. Odzwierciedlają to wyróżnienia przyznane nam przez instytucje zewnętrzne:

  • Certyfikat Akredytacyjny Centrum Monitorowania Jakości w Ochronie Zdrowia.
  • Certyfikat ISO 9001:2008
  • Medal Europejski
  • Bezpieczny Pacjent
  • Szpital bez Bólu
  • Miejsce przyjazne przyszłej Mamie