Szkoła Męskiego Stylu

O firmie

Agnieszka Świst-Kamińska jest wiodącym style coachem i pierwszym cool hunterem w Polsce. U podstaw jej pracy, jako style coacha, jest doradztwo oraz stylizacja męska i kobieca, a także dress code biznesowy. Pokazuje jak we właściwy sposób dobierać strój i zmieniać wygląd by skuteczniej osiągać zamierzone cele biznesowe. Jako cool hunter doradza również firmom we wprowadzaniu nowych produktów na rynek oraz przy tworzeniu i wdrażaniu ich kampanii reklamowych.

Połączenie obydwu specjalizacji daje możliwość maksymalnego wykorzystania wiedzy gromadzonej od ponad dziesięciu lat, prowadzenia obserwacji i wyboru najlepszych form dopasowanych i spełniających oczekiwania Klientów.

 

Moda jest moją pasją, którą potrafię ubrać w przystępną formę przekazu, tak żeby każdy mógł się w niej odnaleźć

 

Swoją przygodę z cool huntingiem rozpoczęła na studiach w Londynie, gdzie miała przyjemność studiować właśnie na tym kierunku. Jest absolwentką prestiżowego Londyńskiego Central Saint Martins University of the Arts. Ukończyła także Szkołę Stylu Moniki Jaruzelskiej. Atuty jak wyczucie smaku i trendów modowych, komunikatywność, łatwość nawiązywania nowych znajomości, umiejętność szybkiego przenikania do różnych grup społecznych, w połączeniu z wnikliwością obserwacji oraz analizy potrzeb konsumentów sprawiają, że doskonale wywiązuje się z powierzonych jej zadań, jako style coachowi oraz cool hunterowi.

Jako pierwsza dostrzegła potrzebę przemian stylistycznych panów w Polsce, dlatego założyła i rozwija Szkołę Męskiego Stylu, w której prowadzi doradztwo i konsultacje personalne jak i zajęcia w formie szkoleń i warsztatów zarówno dla Pań i Panów. Prowadzę zajęcia dla studentów na Collegium Civitas, a także dla młodych przedsiębiorców w Start-Up. Szkoła Męskiego Stylu jest członkiem Polskiej Izby Firm Szkoleniowych.

 

Współpraca z Damianem

Jako Szkoła Męskiego Stylu mamy przyjemność wspierać i współpracować z Panem Damianem Janikowskim, brązowym olimpijczykiem, który jest symbolem sukcesu i wytrwałości do celu. Taka postawa niewątpliwie kojarzy się z męskim dobry stylem, który aktywnie staramy się promować w Polsce. Poprzez współpracę ze sportowcem, staramy się zachęcać mężczyzn do różnych aktywności sportowych i zdrowego stylu życia, a dyscyplina jaką uprawia Pan Damian niewątpliwie kojarzy się z męskością.

o_nas_art_img_2