WSPÓŁPRACA

 

Zapraszamy do współpracy sponsorów, partnerów i media. Posiadamy blisko dwudziestoletnie doświadczenie w marketingu sportowym, tworzeniu teamów sportowych i zarządzaniu wizerunkiem. Dysponujemy własną agencją reklamową oraz zespołem szkoleniowym.

Rozumiemy, że sponsoring sportowy jest niezwykle skutecznym narzędziem marketingowym, ale wymaga szerokiej współpracy obydwu stron. Dlatego będziemy aktywnie wspierać naszych partnerów naszym doświadczeniem, zapleczem oraz kreatywnymi rozwiązaniami, wpisując się jednak w przyjętą strategię.

Chcemy zaznaczyć, że rola Damiana Janikowskiego, jako ambasadora Państwa marki będzie szeroko wykraczać poza konfrontacje sportowe. Damian weźmie udział w wielu akcjach propagujących uprawianie sportu, umiejętność samoobrony oraz zdrowy tryb życia. Działania te będą jednocześnie kreować pozytywny wizerunek marki sponsora, jako nowoczesnej, aktywnej i bliskiej społeczeństwu. Wizerunek zawodnika oraz sponsora trafi dzięki temu nie tylko do mediów  branżowych, ale także do lifestyleowych oraz mainstreamowych, znacznie poszerzając krąg potencjalnych odbiorców.

wartosc-medialnadj

 

 

Nie do pominięcia jest sama osoba Damiana Janikowskiego. Bogaty dorobek sportowy z medalem olimpijskim na czele, zawodowa służba wojskowa, predyspozycje medialne czy podkreślane wartości rodzinne powodują, że jest on znakomitym obiektem sponsoringu.

dane-ksw