Damian Janikowski KRĘCI z KSW!

Przed nami nic się nie ukryje! „Super Express” przyłapał współwłaściciela KSW Martina Lewandowskiego (41 l.) na spotkaniu z zapaśnikiem Damianem Janikowskim (27 l.). Promotor i brązowy medalista igrzysk olimpijskich z Londynu długo dyskutowali i wyglądało to na poważne negocjacje. Czy do stajni KSW dołączy wkrótce kolejne głośne nazwisko?

damian-jankiowski-martin-lewandowski-ksw_26465028 damian-jankiowski-martin-lewandowski-ksw_26465334 damian-jankiowski-martin-lewandowski-ksw_26465341

Lewandowski spotkał się z Janikowskim wczoraj wczesnym popołudniem w jednej z restauracji w centrum Warszawy. Zapaśnik po przegranych kwalifikacjach do igrzysk w Rio nie ukrywał, że coraz poważniej myśli o zmianie dyscypliny i kontynuowaniu kariery w MMA. I wygląda na to, że te plany nabierają konkretnych kształtów, a medalista z Londynu (kat. do 84 kg) może wkrótce związać się z KSW, największą federacją MMA w Europie.

– Potwierdzam, że spotkałem się Damianem Janikowskim. Akurat przyjechał z Wrocławia do Warszawy i skorzystaliśmy z okazji, żeby porozmawiać. To żadna tajemnica, że interesujemy się tym zawodnikiem, prowadzimy rozmowy już od jakiegoś czasu. Ale wciąż jesteśmy dalecy od porozumienia i nie wiem, czy uda nam się dogadać – powiedział „SE” Martin Lewandowski.

Autor: Michał Chojecki, Fot. Roman Dratwa

udostępnijShare on Facebook
Facebook